Strefa Uczestnika

Masz konto w PKO Banku Polskim? Weź udział w programie „Polecam PKO" i zostań ambasadorem marki. Co musisz zrobić, aby stać się uczestnikiem programu?

Krok 1: Zarejestruj się w Programie „Polecam PKO” i zaakceptuj jego Regulamin. Podczas rejestracji pamiętaj o podaniu tego samego numeru telefonu, który znajduje się w Twoich danych w serwisie internetowym iPKO. Ten numer telefonu będzie Twoim kodem polecenia. Pamiętaj również o wyrażeniu odpowiedniej zgody na otrzymywanie od Banku materiałów marketingowych. Ważne! Rejestracje dokonane w I edycji programu Polecam PKO obowiązują dla II edycji programu.

Krok 2: Polecaj swoim znajomym usługi Banku: PKO Konto za Zero, w tym PKO Konto za Zero dla Rodziny 500+, PKO Konto dla Młodych i PKO Konto bez Granic, podając im swój numer telefonu jako kod polecenia.

Krok 3: Zgarniaj nagrody – w II edycji otrzymujesz 100 zł premii za każde skutecznie polecone konto (zgodnie z warunkami określonymi w Regulaminie Programu oraz Zasadach II edycji Programu) i zyskujesz szansę wygrania dodatkowo nawet 3000 zł.

Im więcej kont zostanie otwartych z Twojego polecenia, tym więcej pieniędzy możesz zdobyć. Nagrody dodatkowe za minimum 5 skutecznie poleconych kont to odpowiednio:

 • 5-10 kont - 250 zł
 • 11-20 kont - 500 zł
 • 21-30 kont - 1000 zł
 • 31-40 kont – 1500 zł
 • 41-50 kont – 2000 zł
 • 51 i więcej – 3000 zł

Nagrody dodatkowe będą przyznawane po zakończeniu wszystkich etapów II edycji Programu.

Konta, które możesz polecać w ramach II edycji programu "Polecam PKO".

Osoba, która dzięki Twojej rekomendacji otworzy konto i będzie z niego korzystać w sposób określony w Regulaminie Programu oraz Zasadach II Edycji Programu "Polecam PKO" również ma szansę na 100 zł premii.

Kod polecenia

Pamiętaj, aby podczas rejestracji do programu podać ten sam numer telefonu, który znajduje się w Twoich danych kontaktowych podanych do wiadomości Banku. Numer ten będzie Twoim KODEM POLECENIA. Nie masz pewności, jaki numer podałeś do wiadomości Banku? Możesz to sprawdzić:

 • logując się do serwisu iPKO i wybierając odpowiednio „Ustawienia” -> „Dane osobowe”
 • dzwoniąc do konsultanta: 800 302 302 (brak opłat dla numerów krajowych na terenie kraju; w pozostałych przypadkach – opłata zgodna z taryfą operatora) lub +48 81 535 65 65 (opłata zgodna z taryfą operatora)

W celu zmiany numeru telefonu, znajdującego się w danych podanych do wiadomości Banku, skontaktuj się z konsultantem: 800 302 302 (brak opłat dla numerów krajowych na terenie kraju; w pozostałych przypadkach – opłata zgodna z taryfą operatora) lub +48 81 535 65 65 (opłata zgodna z taryfą operatora).

Polecenie otwarcia konta

Polecaj konta PKO Banku Polskiego w dowolny, najwygodniejszy dla Ciebie sposób – ustnie, telefonicznie, mailowo, przez portale społecznościowe lub komunikatory. Pamiętaj, aby podać znajomemu kod polecenia. Aby polecenie zostało uznane za skuteczne Twój znajomy musi otworzyć jedno z kont wskazanych na stronie polecam.pkobp.pl i spełnić warunki określone w Regulaminie Programu oraz Zasadach II Edycji Programu „Polecam PKO".

Konta osobiste, które możesz polecać w ramach programu "Polecam PKO":

 1. PKO Konto dla Młodych
 2. PKO Konto za Zero w tym PKO Konto za Zero dla Rodziny 500+
 3. PKO Konto bez Granic 

Porównywarka kont

loaderek.gifoverlay.png